news

Forum dyskusyjne RealExperts ruszyło!

Uruchomione zostało forum dyskusyjne http://forum.realexperts.pl/, przeznaczone dla uczestników szkoleń i użytkowników oprogramowania RealExperts oraz wszystkich zainteresowanych problematyką wyceny nieruchomości.

Forum ma mieszany częściowo otwarty, częściowo zamknięty charakter.
Wszystkie wypowiedzi (oprócz działu zamkniętego i działu z plikami) są jawne i mogą być czytane przez wszystkich.

Zarejestrowani uczestnicy
forum mogą się na nim wypowiadać i posiadają dostęp do działu zamkniętego. (Rejestracja musi zyskać akceptację administratorów. Wymóg konieczny - logowanie się przy pomocy imienia i nazwiska, bez możliwości przybrania pseudonimów).

Użytkownicy oprogramowania i uczestnicy szkoleń RealExperts
mają pełny dostęp do wszystkich funkcjonalności forum, w tym zwłaszcza do działu z plikami, w którym znajdują się najnowsze wersje oprogramowania.

Mamy nadzieję, że forum dyskusyjne http://forum.realexperts.pl/ będzie się stale rozwijać, powiększać o nowe działy i zyskiwać nowe funkcjonalności. Zmierzać będzie w kierunku ogólnego forum poświęconego metodyce, prawu i wszystkim innym ważnym zagadnieniom związanym z wyceną nieruchomości i analizą rynku, a w przyszłości stanowić będzie kopalnię wiedzy i doświadczeń polskich rzeczoznawców majątkowych, adeptów zawodu i w ogóle wszystkich osób ciekawych zagadnień związanych z tematyką wyceny nieruchomości.

zespół


Forum RealExperts
Tomasz Kotrasiński (sprawy merytoryczne)
Bogusław Stelmach
(sprawy techniczne)

źródło: Realexperts Sp. z o.o.

TAGI